Reduslim – forum – apteka – tabletki– opinie – cena – premium – skład

Co to jest nadwaga oraz jak ją pokonać stosując tabletki Reduslim dowiesz się z tego artykułu.

Będąc z nadwagą lub tłuszcz jest posiadanie więcej tkanki tłuszczowej niż jest optymalnie zdrowe. Nadwaga jest szczególnie powszechna w przypadku obfitych zapasów żywności i siedzącego trybu życia .

W 2003 r. nadwaga osiągnęła rozmiary epidemii na całym świecie, a ponad 1 miliard osób dorosłych cierpiało na nadwagę lub otyłość . [1] W 2013 roku liczba ta wzrosła do ponad 2 miliardów. [2] Wzrost zaobserwowano we wszystkich grupach wiekowych.

Wskaźnik masy ciała dorosłych

BMI to waga osoby w kilogramach podzielona przez kwadrat wzrostu w metrach. Wysoki BMI może wskazywać na wysoką tkankę tłuszczową.

Aby obliczyć BMI, skorzystaj z Kalkulatora BMI dla dorosłych lub określ BMI, znajdując swój wzrost i wagę na wykresie wskaźnika BMIikona zewnętrzna.

 • Jeśli Twoje BMI jest mniejsze niż 18,5, mieści się w zakresie niedowagi.
 • Jeśli Twój BMI wynosi od 18,5 do <25, mieści się w zdrowym zakresie wagi.
 • Jeśli Twoje BMI wynosi od 25,0 do <30, mieści się w zakresie nadwagi.
 • Jeśli Twoje BMI wynosi 30,0 lub więcej, mieści się w zakresie otyłości.

Otyłość często dzieli się na kategorie:

 • Klasa 1: BMI od 30 do < 35
 • Klasa 2: BMI od 35 do < 40
 • Klasa 3: BMI 40 lub wyższy. Otyłość klasy 3 jest czasami klasyfikowana jako „ciężka” otyłość.
Reduslim

Co to jest Reduslim?

Reduslim to suplement diety w postaci kapsułek, który cieszy się szczególną popularnością wśród osób będących na diecie redukcyjnej. Podczas odchudzania możesz również skorzystać z pomocy naturalnego produktu, jakim jest Reduslim, aby uzupełnić swoją dietę i ćwiczenia. Jak działa suplement i w jakim celu się go stosuje?

Reduslim powinien być stosowany w połączeniu z dietą redukcyjną. Produkt może pomóc poprawić i promować dobre przyswajanie składników odżywczych i trawienie. Wspomaga funkcjonowanie metabolizmu i eliminację nagromadzonych substancji odpadowych (toksyn, odpadów i płynów). Działa normalizująco na procesy moczowe. Kapsułki mogą być również podejmowane codziennie, aby spróbować poprawić spożycie żywności do sytości, ze względu na obecność błonnika w poszczególnych składników aktywnych, ale nie może być uznane za cudowne lekarstwo.

Jak działa Reduslim?


Możliwe korzyści obiecane przez wdrożenie kapsułek Reduslim, wraz z dietą odchudzającą i zdrowym stylem życia, ale także ze stałą aktywnością fizyczną, są podzielone na 4 główne fazy, opisane również na oficjalnej stronie producenta:

 • FAZA PIERWSZA: rozpoczęcie przyjmowania kapsułek może wspomóc dobrą kondycję organizmu i wspomóc eliminację substancji odpadowych, toksyn i nadmiaru płynów poprzez proces wydalania moczu.
 • FAZA DRUGA: może wspomagać dobry stan procesów metabolicznych (ewentualnie w połączeniu z aktywnością fizyczną).
 • FAZA TRZECIA: może okazać się ważna w promowaniu wchłaniania składników odżywczych przyjmowanych w codziennej diecie.
 • FAZA CZWARTA: może przyczynić się do dobrej kondycji organizmu po zakończeniu procesu odchudzania.
Reduslim

Czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Reduslim ma naturalny skład wewnętrzny i nie zawiera substancji chemicznych i agresywnych. Stosowanie suplementu nie jest zalecane dla osób uczulonych na substancje czynne zawarte w produkcie oraz kobiet w ciąży. Osoby cierpiące na stany patologiczne i stosujące leczenie farmakologiczne mogą skonsultować się z zaufanym lekarzem.

Jakie składniki posiada Reduslim?

Skład suplementu jest tym elementem, który chyba najbardziej interesuje wszystkich zainteresowanych jego zakupem. Aby jak najlepiej zapoznać naszych czytelników z suplementem diety Reduslim, przygotowaliśmy listę substancji aktywnych produktu oraz wymieniliśmy najważniejsze właściwości każdej z nich. Skład Reduslim jest podany poniżej.

 • Hoodia gordonii – Jest to roślina należąca do rodziny sukulentów, czyli roślin pustynnych, przystosowanych do przetrwania w trudnych warunkach z małą ilością wody. Hoodia gordonii znana jest ze swoich właściwości hamujących apetyt, dzięki czemu została zauważona przez przemysł farmaceutyczny i można ją znaleźć w różnych suplementach diety wspomagających odchudzanie.
 • Irving Gabon – afrykańskie mango – African mango to składnik, który w ostatnich latach stał się bardzo popularny w branży dietetycznej. Ten specyfik był szeroko promowany przez celebrytów, którym udało się schudnąć z jego pomocą. Wiele ciekawych badań zostało przeprowadzonych na afrykańskim mango, aby potwierdzić jego korzyści dla utraty wagi.
 • Glukomannan – jest jedną z wielu form rozpuszczalnego w wodzie błonnika, który wiąże wchłoniętą wodę w żołądku i jelitach, tworząc lepki żel, który wypełnia żołądek i sprawia, że uczucie sytości utrzymuje się przez długi czas. Ma to wpływ na zmniejszenie uczucia głodu, a wraz z nim liczby spożywanych dziennie kalorii. Glukomannan spowalnia również wchłanianie cukru i cholesterolu w jelitach i dlatego jest przydatny w kontrolowaniu poziomu cukru w cukrzycy i obniżaniu cholesterolu.
 • Ekstrakcja forskolin z coleusa – Forskolina jest rośliną, która charakteryzuje się wysoką zawartością bioflawonoidów. Jednym z jej głównych składników aktywnych jest diterpen, który wchodzi w bezpośrednią interakcję z synklazą adenylanową (enzymem aktywującym cykliczny adenozynomonofosforan). Mówiąc prościej, forskolina może wpływać na zwiększenie podstawowej przemiany materii i przyspieszenie rozkładu tłuszczów w organizmie.
 • Korzeń yaconu – inaczej nazywany ziemniakiem odchudzającym, od wielu lat jest wykorzystywany jako źródło energii i bogactwo składników odżywczych. Z wyglądu przypomina słodkiego ziemniaka, ale w smaku jest bardziej zbliżony do gruszki. Może być spożywany na wiele sposobów, a ze względu na swoją szeroką wartość odżywczą znalazł zastosowanie w suplementach diety wspomagających odchudzanie.
 • W składzie Yaconu znajdziemy około 20 różnych aminokwasów, a także znaczne ilości błonnika, magnezu, potasu, wapnia, żelaza, fosforu, beta-karotenu oraz witamin: A, B1, B2.
 • Lipazy i enzymy proteazowe – Odpowiadają za intensywne odchudzanie, normalizują bicie serca i wzmacniają naczynia krwionośne.
 • Wiesiołek – Jest to roślina występująca w kilkudziesięciu odmianach. Jej ojczyzną jest Ameryka Północna, ale od kilku wieków uprawiana jest również w Europie.
 • Olej z wiesiołka od dawna stosowany jest w odchudzaniu. Jego właściwości wspomagające odchudzanie wynikają z wysokiej zawartości kwasów omega, które aktywizują metabolizm lipidów w tkankach, a przede wszystkim aktywizują aktywność brunatnej tkanki tłuszczowej, która przekształca tłuszcz w energię cieplną.

Jak widać, skład Reduslim rzeczywiście oparty jest na sprawdzonych, naturalnych substancjach. Powyższa lista to wyniki naszych poszukiwań, dotyczące składu produktu, które udało nam się zebrać ze strony producenta, różnych recenzji i blogów tematycznych. Oczywiście pełny skład produktu można zobaczyć na ulotce lub opakowaniu. Wszystkie osoby, które chciałyby dodać coś na temat składników użytych w suplemencie zachęcamy do komentowania pod artykułem.

Reduslim
Reduslim

Efekty stosowania Reduslim

Skład produktu wygląda obiecująco, co daje nam nadzieję, że efekty jego stosowania również będą dobre. Analizując komentarze dostępne w sieci możemy dojść do wniosku, że tak właśnie jest. Zgodnie z opiniami osób stosujących produkt, Reduslim skutecznie wspomaga szybką utratę tkanki tłuszczowej, ułatwiając walkę z nadwagą. Co więcej, przy systematycznym stosowaniu większość osób zauważyła dłuższe uczucie sytości, co sprawiło, że zaczęli spożywać mniej kalorii, bo po prostu nie odczuwali głodu.

Producent obiecuje, że przy regularnym stosowaniu Reduslim można schudnąć nawet do 4 kilogramów w ciągu miesiąca. Co więcej, jeśli stosowanie suplementu połączy się z regularną aktywnością fizyczną, ilość ta może wzrosnąć nawet do 6 kg.

Co mówią użytkownicy o Reduslim? 

„Miałem nadwagę, a mój stan zdrowia wpływał również na moją pracę jako stróż nocny. Postanowiłem przejść na dietę i zastosowałem reżim odchudzający, do którego chciałem dodać kapsułki Reduslim. Naprawdę pomogły mi one poprawić trawienie i przemianę materii. Dziś osiągnąłem swoją idealną wagę!”

Reduslim

Cena i gdzie kupić Reduslim?

Suplement Reduslim kapsułki można kupić tylko z oficjalnej strony internetowej producenta, gdzie można uzyskać dostęp do informacji i formularza zamówienia. Potwierdzeniem złożenia zamówienia będzie telefon od operatora odpowiedzialnego. Obecnie aktywna promocja obejmuje 50% zniżki na produkt.

Reduslim nie można również znaleźć w aptekach, ale tylko na oficjalnej stronie producenta. Reduslim nie jest dostępny w sprzedaży na innych stronach e-commerce, takich jak ebay lub Amazon, ale można zamówić bezpośrednio i tylko na oficjalnej stronie producenta.

Dodaj komentarz